• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Po tym jak zeszłoroczna komedia Złe mamuśki odniosła sukces kasowy, zarabiając na całym świecie prawie 180 milionów dolarów przy 20 milionowym budżecie, oczywistym jest, że szybko ruszyły prace nad kontynuacją. Obraz póki co nazwano Bad Mom's Christmas i wydaje się, że tym razem zobaczymy bardziej wulgarną produkcję. Największa gwiazda produkcji, Mila Kunis, opowiadając o filmie mówiła wiele ciekawych rzeczy, ale odniosła się też do ewentualnych kontrowersji i potwierdziła, że ten przeznaczony tylko dla dorosłych sequel będzie zawierał sceny całkowitej nagości.

Może być ostro. Wyjdzie penis albo nawet dwa. Na serio, powiedziałam "penis". 

Pierwsza część nie zawierała rozbieranych scen jako takich. Prócz tej kwestii Mila Kunis opowiedziała również, jakie to uczucie pracować nad kontynuacją swojego filmu. Aktorka bowiem po raz pierwszy w karierze zgodziła się po raz drugi wcielić w tę samą postać.

Masz więcej do powiedzenia podczas preprodukcji i przy pisaniu historii. Bardziej angażujesz się w pierwsze czytanie, drugie i trzecie czytanie, ponieważ już lepiej rozumiesz swoją postać. To coś zupełnie innego, świetna sprawa.

Zobacz również: 5 inspirujących filmów o kobietach

źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: sdsvx.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.