• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia IFC Midnight zajmie się dystrybucją nowego filmu Liama Gavina pt. A Dark Song w Ameryce Północnej. Produkcja pojawi się w wybranych kinach, jak również zostanie udostępniona w usłudze VOD oraz na platformach cyfrowych już 28 kwietnia. Dreszczowiec o podłożu psychologicznym w reżyserii Gavina można było już obejrzeć na prestiżowych festiwalach filmowych, takich jak Kataloński Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Sitges czy Festiwal Filmowy w Londynie. Niedługo, bo 7 kwietnia, omawiany obraz zagości również na Festiwalu Filmowym w Chattanooga. Jednakże już dzisiaj mamy dla was oficjalny plakat produkcji oraz zwiastun. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Berlin Syndrome - zwiastun thrillera z Teresą Palmer!

Opis: Bezbożny sojusz pomiędzy dwoma złamanymi duszami prowadzi ich przez niepokojące zejście do zdeprawowanych rzeczywistości pełnych czarnej magii. Sophia (Catherine Walker) jest zrozpaczoną i zdesperowaną kobietą skrywającą sekret. Joseph (Steve Oram) to antyspołeczny alkoholik oraz ekspert w sprawach związanych z okultyzmem. Bohater zgadza się, co prawda z niechęcią, pomóc wspomnianej wcześniej kobiecie. Zamknięci w odległej chatce pośród opustoszałych ostępów Północnej Walii, protagoniści biorą udział w wyczerpującej, sześciomiesięcznej sesji mrocznych rytuałów, które popchną ich na sam skraj psychicznego i fizycznego załamania.

ads 076 low resFot. materiały prasowe

 Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.