Babskie wakacje – fragment komedii z Goldie Hawn i Amy Schumer!

Wczoraj wytwórnia 20th Century Fox opublikowała fragment nadchodzącego filmu zatytułowanego Babskie wakacje, w którym główne role grają Goldie Hawn i Amy Schumer. Rzeczone panie wcielają się w produkcji w mamę oraz córkę, a w poniższej scenie możecie się przyjrzeć ich dynamicznej relacji. Omawiany klip był pierwszym filmem wideo udostępnionym na uroczystości CinemaCon, odbywającej się w Las Vegas, w stanie Nevada, gdzie wytwórnie prezentują przeróżne zwiastuny, plakaty oraz dostarczają uczestnikom ogrom informacji odnośnie ich zbliżających się projektów.

https://www.youtube.com/watch?v=aFhjqBNGfJQ

Zobacz również: Amerykańscy bogowie – zobacz sekwencję otwierającą serial

Opis dystrybutora (kino): Porzucona przez chłopaka trzydziestokilkuletnia Amy z trudem przekonuje swą nadzwyczaj ostrożną matkę, by wyjechała z nią na wycieczkę do Ekwadoru. Na miejscu zostają porwane przez przypadkowo poznanego znajomego i wywiezione do dżungli. Od ich samych – i siły łączących je więzi – zależeć będzie, czy uda im się wyprowadzić w pole porywaczy i wrócić do cywilizacji.

Obsada filmu: Goldie Hawn, Amy Schumer, Ike Barinholtz, Wanda Sykes i Joan Cusack.

c6z37bavoaaf7c3 jpg large

Babskie wakacje wyreżyserował Jonathan Levine (Wiecznie żywy, Cicha noc, Pół na pół) na podstawie scenariusza autorstwa Katie Dippold (Gorący towar, Ghostbusters. Pogromcy duchów), Omawiany obraz wyprodukowany został przez Petera Chernina, Jenno Topping, Paula Feiga i Jessie Henderson. Babskie wakacje pojawią się w polskich kinach już 12 maja 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?