Thor: Ragnarok – Tytułowy bohater na nowym zdjęciu w akcji

CinemaCon 2017 odbywające się w Las Vegas zaprezentowało wiele różnych materiałów promocyjnych z nadchodzących filmów. Dotyczy to także listopadowego widowiska Thor: Ragnarok. Marvel Studios postanowiło się podzielić nowym zdjęciem Thora, które być może pochodzi ze zbliżającego się dużymi krokami pierwszego zwiastuna produkcji. Według niektórych informacji długo wyczekiwany pierwszy zwiastun/teaser widowiska mamy zobaczyć w kwietniu w okolicach premiery Strażników Galaktyki vol. 2, którzy światową premierę będą mieli 25 kwietnia 2017 r.

Wspomniane zdjęcie poniżej z lewej strony:

Zobacz również: Thor: Ragnarok – Thor i Hulk jako gladiatorzy na nowych grafikach

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cimberbatch (Doktor Strange).

Opis filmu: 

Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu, okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nia spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar – barbarzyńską planetę rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje Valkyrię ukrywającą się na planecie, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira i na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety – Hulka

RagnarokFot. Materiały PrasoweFot. Materiały PrasoweFot. Materiały PrasoweFot. Materiały Prasowe

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?