• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Po swoim debiucie w zeszłorocznym, wojennym przeboju zatytułowanym Przełęcz ocalonych, Milo Gibson, czyli syn wielkiego Mela Gibsona, nareszcie staje na własne nogi, a mowa tutaj o filmie All The Devil’s Men, w którym rzeczony aktor zagra po raz pierwszy główną rolę. Zainteresowani? Poniżej znajdziecie pierwsze oficjalne zdjęcia z omawianej produkcji.

All The Devils Men milo gibsonFot. EMPIRE

Zobacz również: Mumia - intrygujące oko starożytnego potwora na nowym plakacie filmu!

Gibson wcieli się w amerykańskiego łowcę nagród, który udaje się w podróż do Londynu na polowanie. Obiektem jest zdezawuowany operator CIA. Jak możecie bez problemu zgadnąć, zadanie nie przebiega zgodnie z planem, czego konsekwencją jest zabójcza oraz wybuchowa gra w kotkę i myszkę z ich byłym towarzyszem oraz jego prywatną armią. W obrazie pojawią się również William Fichtner i Gbenga Akinnagbe, jako członkowie zespołu łowieckiego.

Reżyserem oraz scenarzystą produkcji został Matthew Hope. Zdjęcia do obrazu trwają właśnie w Londynie i Brukseli. Nie podano jeszcze żadnej daty premiery widowiska akcji.

Źródło: EMIPIRE / Ilustracja wprowadzenia - EMPIRE

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.