• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Coraz więcej informacji pojawia się na temat potencjalnego filmu poświęconego Mistrzowi Jedi Obi-Wanowi Kenobiemu, który stanowiłby kolejną część antologii Gwiezdnych wojen. Projekt może jednak zostać ogłoszony podczas konwentu Star Wars Celebration odbywającego się w Orlando na Florydzie, o czym donosi portal Star Wars News Net powołując się na swoje źródła:

Ogłoszenie o powstaniu filmu poświęconego Obi-Wanowi Kenobiemu może być jedną z największych niespodzianek Celebration Orlando. Poparciem dla tego stwierdzenia ma być istnienie materiałów stworzonych wspólnie z tym wydarzeniem.

Zobacz również: Ewan McGregor o możliwym powrocie do roli Obi-Wana Kenobiego!

star wars celebration tickets sliderFot. Heroic Hollywood

Źródło SWNN wspomniało również o tym, że film o Bobie Fetcie, który miał być wyreżyserowany przez Josha Tranka (Kronika i Fantastyczna Czwórka) jest obecnie rozwijany. Co więcej, ma to nie być historia o jego początkach, a bardziej opowieść o Fetcie działającym razem z innymi łowcami nagród. Osoba przywoływana przez portal wymieniła również projekt skierowany do młodszej widowni, w którym miałby się pojawić wątek romantyczny podobny do tego, jaki ukazano w filmach między Hanem Solo, a Księżniczką Leią.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Independent

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.