• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Do sieci trafiła właśnie króka zapowiedź dotycząca nowego horroru o przerazającej lalce z Obecności, którego tytuł brzmi Annabelle: Creation. Zobaczcie ją poniżej i szykujcie się na jutrzejszy pełny zwiastun. Na samym dole znajdziecie również oficjalny plakat produkcji.

Zobacz również: Baba Jaga - recenzja horroru ze słowiańskimi mitami w tle

Opis filmu: Historia koncentruje się na lalkarzu oraz jego żonie, których córka umiera w tragicznych okolicznościach. Dwadzieścia lat po tym niefortunnym wypadku małżeństwo decyduje się otworzyć swój dom przed zakonnicą i grupą dziewcząt z zamkniętego sierocińca. Kiedy opętany twór lalkarza - Annabelle - zaczyna obierać sobie za cel kolejne dzieci, ich nowe schronienie zmienia się w prawdziwą burzę pełną grozy i koszmarów!

Obsada horroru: Miranda Otto, Javier Botet, Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey, Talitha Bateman, Anthony LaPaglia, Adam Bartley, Lulu Wilson, Kerry O'Malley, Philippa Coulthard, Brian Howe i Brad Greenquist.

annabelleposter

Film został wyreżyserowany przez Davida Sandberga na podstawie scenariusza spod pióra Gary'ego Daubermana (Annabelle). Polska premiera produkcji przewidziana jest obecna na 11 sierpnia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.