• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Scenarzyści Deadpoola 2, Rhett Reese i Paul Wernick w jednym z wywiadów wypowiedzieli się na temat sytuacji sequeli, które przeważnie rozczarowują widzów.

Rhett Reese: Zdecydowanie chcemy brać przykład z sequeli, które odniosły sukces. Mam tu na myśli takie filmy, jak Ojciec chrzestny 2, Mad Max: Wojownik szos czy Obcy.

Paul Wernick: Spider-Man 2, X-Men 2 to były filmy, które bardzo przypadły mi do gustu. Tak więc macie tu przykłady sequeli, które są lepsze niż pierwsza część danej serii. I my będziemy starali się uczynić takie coś z Deadpoolem 2. Gdybyśmy nie byli pewni, że nam się to uda, to nawet nie zaczęlibyśmy pracy nad tym projektem. Tu chodzi o jakość i przeniesienie jej na drugą część. To jasna sprawa i mamy nadzieję, że uda nam się sprostać temu wyzwaniu. Zrobiliśmy to w Zombieland 2, niedługo w Deadpoolu 2 i daj Boże w Life 2. Nie jesteśmy więc przeciwnikami sequeli tak długo, jak będą to produkcje interesujące i stojące przed wyzwaniem opowiedzenia ciekawej historii, a nie tylko zgarnięcia odpowiedniej puli pieniędzy.

Scenarzyści wypowiedzieli się też na temat pojawienia się większej ilości X-Menów w Deadpoolu 2.

Cable i Domino to dwie postacie, o których wspomina się najczęściej. Jednak w filmie pojawią się też inni rozpoznawalni bohaterowie. Chcemy wprowadzić nowych złoczyńców i pozytywnych bohaterów. Spokojnie, film nadal będzie kręcił się wokół obłędu Deadpoola.

Z wypowiedzi twórców wynika, że postarają się zadbać o gamę różnorodnych bohaterów, jakich ujrzymy na ekranach kin. Nic tylko się cieszyć i czekać na dalsze informacje, prawda?

Źródło: Heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.