• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Słoneczny i radosny początek kwietnia był istną zmorą dla osób, których ulubioną rozrywką jest spędzanie wolnego czasu w mrokach odizolowanego od świata pokoju kinowego. Bo posiadacie taki, prawda? Jeśli nie, to czas najwyższy w niego zainwestować, gdyż już dziś premierę odnotowało wydanie DVD oraz Blu-ray wciągającego thrillera Zwierzęta nocy. Nie przegapcie tej okazji!

hhhhhhhhhhh

Zobacz również: Zwierzęta nocy – recenzja przedpremierowa filmu z Amy Adams z Londynu #LFF

Nominowani do Oscara Amy Adams i Jake Gyllenhaal grają w budzącym dreszcz, a zarazem romantycznym filmie uznanego reżysera i scenarzysty Toma Forda (Samotny mężczyzna). Susan (Amy Adams) rozpamiętuje nieudane małżeństwo, kiedy otrzymuje pakiet z maszynopisem powieści swego byłego męża, Edwarda (Jake Gyllenhaal). Powieść jest opatrzona dedykacją dla niej, ale jej treść jest brutalna i gwałtowna. Susan nie potrafi uwolnić się od wspomnień związku, jaki przeżyła z autorem. Jest coraz bardziej przekonana, że książka jest aktem zemsty, opowieścią, która ma ją zmusić do rewizji dokonanych wyborów i rozbudzić w niej uczucie, o którym myślała, że zanikło.

Zwierzęta nocy, w którym grają także Michael Shannon (The Social Network), Laura Linney (Rodzina Savage), Isla Fisher (Iluzja) and Michael Sheen (Masters of Sex), są szokująco intymnym, chwytającym z gardło thrillerem. Film zdobył nominację do Oscara w kategorii Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Michael Shannon), ponadto nominowany był również za scenariusz (Tom Ford) i reżyserię (Tom Ford) do Złotych Globów, gdzie ostatecznie zwyciężył w kategorii Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Aaron Taylor-Johnson).

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.