• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Choć La La Land podbijał kina na całym świecie już jakiś czas temu, nie da pewnie tak łatwo o sobie zapomnieć i to także w Polsce. Wciąż bardzo dobrze sprzedaje nad Wisłą płyta z soundtrackiem z filmu (obecnie 16. miejsce na OLiS, dziewiąty raz w zestawieniu), a także przypoinają nam o nim polscy artyści. Na youtube pojawiła się bowiem polska wersja oscarowego kawałka City of Stars, którą brawurowo odśpiewali znana z serialu Krew z krwi Małgorzata Kozłowska oraz Paweł Izdebski. Poniżej możecie posłuchać jak brzmi ich interpretacja utworu, który oryginalnie wykonywali Ryan Gosling i Emma Stone.

Zobacz również: Gwiazdy - jest już zwiastun historii o Janie Banasiu

Nie jest to jednak pierwsza proba stworzenia polskiej wersji City of Stars, jako pierwsi piosenkę tę zaśpiewali Kamil Zięba i Karolina Warchoł. Film opublikowali miesiąc temu na kanale studia Accantus. Ta interpretacja poniżej.

City of Stars zdobyło Oscara dla najlepszej piosenki, a sam film La La Land otrzymał jeszcze 5 innych w tym min. dla najlepszego reżysera i aktorki pierwszoplanowej. Był także głównym faworytem do zawłaszczenia również kategorii głównej, jednak... Zresztą, tego chyba nie trzeba przypominać:

źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: Materiały Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.