• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Bożyszcze kobiet, symbol i ideał męskości, przedmiot zazdrości oraz kompleksów każdego mężczyzny - o Channingu Tatumie można powiedzieć wszystko, ale z pewnością nie to, że specjalizuje się w wytrawnym kinie politycznym. Jednak kim byłby wyśmienity aktor, gdyby nie potrafił sobie poradzić z każdą rolą? No właśnie - nikim. Dlatego też Tatum już wkrótce zada kłam wszelkim dyletantom i hejterom, gdyż jego najnowszym wcieleniem zostanie pierwszy Prezydent Stanów Zjednoczonych - George Washington. Niestety gwiazdor Magic Mike nie ukaże się nam w pełnej krasie, a to z powodu tego, że film America: The Motion Picture będzie produkcją animowaną i jedyną "channingową" partią będzie udzielenie głosu postaci ... Wielkim tego świata wystarczy sam mikrofon.

channinggFot. kadr z filmu Magic Mike

Zobacz również: Shrek 5 zmieni oblicze serii! Ale ... czy na lepsze?

America: The Motion Picture to debiutancki film animowany pochodzący z taśmy produkcyjnej Netflixa. Póki co nie są znane szczegóły fabularne, lecz portal Deadline, który tu i ówdzie posiada swoje zaufane kontakty, opisuje obraz jako "rewizjonistyczną opowieść o powstaniu USA z kategorią wiekową R". Czyżby Washington został łowcą wampirów? A nie, to już gdzieś było ...

Za reżyserię odpowiedzialny będzie Matt Thompson (Archer), a scenariusz dostarczy Bill Callahan (Zombieland 2). Wśród producentów filmu, prócz samego Channinga Tatuma, znajdziemy również tak uznane nazwiska jak Phil Lord (Lego: Przygoda) oraz Chris Miller. Na tę chwilę nie znamy daty premiery, ale możecie być pewni, że ją wam dostarczymy. Tego po prostu nie możemy przegapić.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.