• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Według portalu Deadline aktor Armie Hammer (Kryptonim U.N.C.L.E., Zwierzęta nocy) wcieli się w obiekt westchnień bohaterki odgrywanej przez Alicię Vikander (Dziewczyna z portretu, Jason Bourne, Ex Machina) w filmie Freakshift, który jest nową produkcją Bena Wheatley'a (High-Rise). Obraz będzie się wliczać w poczet tak zwanych monster movie. Warto tutaj dodać, że Hammer pracował razem Wheatley'em na planie produkcji zatytułowanej Free Fire, której premiera odbędzie się 21 kwietnia.

692049 1.1Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Zobacz zdjęcia i opis fabuły reboota Tomb Raidera!

Po raz pierwszy mogliście usłyszeć o Freakshift w 2012 roku. Akcja filmu dzieje się w świecie zdominowanym przez potwory, które powstają z ziemi i terroryzują nocami miasta. Freakshift to zespół nieprzystosowanych do społeczeństwa oraz wyjętych spod prawa osobistości, specjalizujący się w zabijaniu kreatur ze względu na obywatelski obowiązek, dla spotu oraz i rzecz jasna, pieniędzy. Zdjęcia do produkcji powinny ruszyć już w sierpniu ego roku, czyli po zakończeniu prac Vikander na planie rebootu Tomb Raidera.

Wheatley wraz z Amy Jump sporządził scenariusz do omawianego widowiska. Produkcją obrazu zajmie się Andrew Starke.

Z kolei Hammera widzowie będą mogli niedługo podziwiać w animacji Auta 3, a następnie obok Deva Patela i Jasona Isaacsa w dramacie Hotel Mumbai.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzdenia - Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.