• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Wiemy już jacy aktorzy podłożą swoje głosy pod głównych bohaterów animacji Batman and Harley Quinn. W roli Mrocznego Rycerza ponownie usłyszymy Kevina Conroy’a, Loren Lester użyczy swojego głosu postaci Nightwinga, a Harley Quinn przemówi głosem znanej z Teorii Wielkiego Podrywu, Melissy Rauch.

Producentem wykonawczym animacji jest Bruce Timm. Film opowie oryginalną historię, nie bazującą na żadnej z komiksowych opowieści. Fabuła filmu opisywana jest jednym zdaniem: To oryginalna historia, opowiadająca o tym, jak Batman, Nightwing i harley Quinn łączą siły, aby powstrzymać globalną katastrofę rozpoczętą przez Poison Ivy i Jasona Woodrue aka. The Plant-Master.

Uwielbiam w Harley to, że jest badassem, a mimo to używa poczucia humoru jako jednej ze swych broni. Wie jak opisać daną sytuację wykorzystując humor i sarkazm. To moja wymarzona rola - mówi Melissa Rauch.

melissa rauchLarry Busacca/Getty Images

Zobacz również: Joss Whedon reżyserem filmu o przygodach Batgirl?!

Fani Teorii Wielkiego Podrywu doskonale znają piszczący/jazgotliwy głos, jakim Melissa Rauch posługuje się w serialu. Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że postać Harley Quinn to połączenie właśnie takich wysokich tonów z nowojorskim akcentem. Aktorka pochodzi z New Jersey i zdradziła, że do swojej roli przemyciła nieco elementów akcentu z rodzinnych stron, a jednocześnie jej Harley swoim głosem ma nie doprowadzić do bólu uszu.

Reszta obsady animacji prezentuje się następująco: Paget Brewster jako Poison Ivy, John DiMaggio jako Potwór z bagien, a prócz nich Eric Bauza, Rob Paulsen, Robin Atkin Downes, Mindy Sterling i Trevor Devall.

Batman and Harley Quinn zostanie wydany w nadchodzące wakacje w wersji cyfrowej oraz na Blu-Ray i DVD. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy nastąpi polska premiera.

Źródło: Comingsoon / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.