• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Promocja Obcego: Przymierze nabiera coraz większego rozpędu i w sieci pojawiają się nowe materiały przybliżające nam zarówno głównych bohaterów, jak i czyhające na ich życie Xenomorphy. Fani serii mają okazję zobaczyć plakat przedstawiajacy postać graną przez Katherine Waterstone zza pleców której wynurza się żądny krwi Obcy. Wcześniej pojawił się również spot telewizyjny, na którym można było zauważyć hologram z Dr. Elizabeth Shaw (Noomi Rapace). Holograficzny wizerunek głównej bohaterki Prometeusza jest dostrzeżony przez załogę Przymierza w momencie ich wejścia na pokład statku Inżynierów, gdzie ostatni raz widzieliśmy Shaw oraz Davida (Michael Fassbender). Pisaliśmy o tym na łamach naszego serwisu.

Zobacz również: Obcy: Przymierze - uciekaj, módl się i ukrywaj... nowe spoty widowiska!

Opis dystrybutora filmu (kino): Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza

 Obsada widowiska: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Maczeta zabija), Michael Fassbender (Makbet), James Franco (127 godzin) i Noomi Rapace (Czas zemsty).

Alien Covenant Camp E One SheetFot. Materiały prasowe

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Jej reżyserem jest z kolei Ridley Scott. Polska premiera obrazu została przewidziana na 19 maja 2017 roku.

Źródło: ComicBook, ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.