• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci pojawił się zwiastun China Salesman (oryginalnie Zhong guo tui xiao yuan). Jest to nowy chiński film akcji zrealizowany w języku angielskim, który kusi widzów pojedynkiem mistrza boksu Mike'a Tysona i mistrza wschodnich sztuk walki Stevena Seagala. Jak widać Seagal pomiędzy testowaniem białoruskich warzyw i wycieczkach po Rosji znajduje jeszcze czas na kino akcji, a  Tyson na dobre zadomowił się w Azji, gdyż ostatnio wystąpił w trzeciej części Ip Man. Ale kto wie, może ta rola będzie przełomowym punktem w karierze aktorskiej i ostatecznie przybliży słynną "Bestię" do angażu w polskiej superprodukcji historycznej. Jego 65-letni kolega z planu w przeszłości flirtował z polskim kinem w takich produkcjach jak Cudzoziemiec i Poza zasięgiem, więc miał okazję opowiedzieć Żelaznemu Mike'owi o swoich doświadczeniach z naszego kraju.

tyson vs seagal in chinese salesmanfot. kolaż własny/kadr ze zwiastuna China Salesman

O filmie wiadomo tyle, że jego akcja rozgrywa się w Afryce. Główny bohater, tytułowy chiński sprzedawca, będzie robił to co Chiny robią od dawna na Czarnym Lądzie, a więc prowadził ekspansję ekonomiczną. Jednak najwyraźniej w filmie dojdzie do konfliktu interesów, a skuteczną mediację między wojskiem, warlordami, najemnikami i handlowcem przeprowadzą gołe pięści, kałasznikowy i bazooki przy akompaniamencie ognistych wybuchów i ryku silników.

Zobacz również: Mad Shelia - w Chinach powstała bezwstydna podróbka Mad Maxa

Marketingowcy oczywiście będą kusić nazwiskami Tysona i Seagala, któzy wcielą się prawdopodobnie w co najwyżej drugoplanowe postaci. Wiodącymi postaciami wydają się być norweska aktorka Janicke Viskevold oraz Dong-xue Li (1911). W zwiastunie widzimy również znanego z francuskich i międzynarodowych produkcji Eriqa Ebounaeya (Królestwo niebieskie, Hitman, Dzień Bastylii, Transporter 3). Reżyserem i scenarzystą China Salesman jest Tan Bing.

Film ma trafić do chińskich kin 26 maja 2017 roku.

china salesman poster plakat

Źródło: youtube /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.