• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Dookoła nas coraz więcej aktorskich wersji starych animacji. Niedawno na ekranach kin gościła Księga Dżungli, nagrodzona Oscarem za najlepsze efekty specjalne.  Jak już wielokrotnie informowaliśmy, Tim Burton pracuje nad aktorską wersją historii o  słoniu z ogromnymi uszami, czyli o Dumbo. Film, który powstał w 1941 roku, narodził się w głowie Walta Disneya, a teraz Burton bierze go na warsztat. Na razie wiadomo, że w produkcji ujrzymy takie gwiazdy jak Eva Green oraz Danny DeVito. Prawdopodobnie na ekranie także zobaczymy Colina Farrella, ale nadal trwają negocjacje w tej sprawie. Otóż do obsady prawdopodobnie dołączy Michael Keaton, którego albo możecie kojarzyć z nagrodzonego Oscarem Birdmana, bądź nadchodzącego Spidermana, gdzie Keaton gra głównego przeciwnika, Vulture'a.

 michael.keaton.vulture.adrian.toomes 1000x600mat. prasowe

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming - pierwsze zdjęcia Vulture'a. Keaton i Watts przybliżają postać złoczyńcy

Podobnie jest w przypadku Dumbo, ponieważ Keatonowi zaproponowano właśnie rolę głównego przeciwnika, właściciela ogromnego cyrku, który postrzega słonia Dumbo, jako niesamowitą okazję do zgarnięcia mnóstwa pieniędzy, nie zwracając uwagi na uczucia i wolność zwierzęcia. Scenariusz do filmu już jest gotowy, a powstał spod pióra Ehren Krueger'a, który dotychczas zajmował się takimi produkcjami jak Transformersy bądź Krzyk 3. Będzie to pierwsze spotkanie Michaela Keatona i Tima Burtona na planie, od czasu Powrotu Batmana. Jednak całkiem możliwe, że nie ostatnie, ponieważ reżyser myśli o potencjalnym sequelu Soku z Żuka.

57ebc3dfa99cf4f8e560778b25af834eplakat Dumbo

Co może wyjść z połączenia tak niesamowitego umysłu, jaki posiada Tim Burton oraz ze starej animacji Disneya? Piszcie w komentarzach!

Źródła: empireonline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.