• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

To już nie prima aprilis! Michael Bay podczas przedpremierowego seansu filmu Transformers: Ostatni Rycerz  w Londynie oficjalnie potwierdził pracę nad aż 14. kolejnymi produkcjami o Autobotach. Słowa reżysera odnoszą się oczywiście do powstających scenariuszy. Czy wszystkie zostaną zrealizowane? Czas pokaże. Na tę chwilę wiemy jednak, że Paramount Pictures nie zamierza szybko kończyć popularnej serii, która pomimo kilku potknięć będzie gościć w kinach przez długie lata.

Po nadchodzącej w czerwcu premierze Transformers: Ostatni Rycerz kolejną odsłoną cyklu będzie film poświęcony historii Bumblebee. Nie mamy żadnych informacji co do potwierdzonych pomysłów na kolejne części.

Znalezione obrazy dla zapytania transformers last knight

Zobacz również: Transformers: Ostatni rycerz - nowy, wybuchowy zwiastun filmu!

Opis filmu Transformers: Ostatni Rycerz : Ostatni Rycerz odwróci do góry nogami mitologię serii Transformers i da nam nową definicję słowa bohater. Ludzie i Transformery są w stanie wojny, Optimus Prime przepadł bez wieści. Kluczem do uratowania przyszłości, jest tajemnica z przeszłości, nieznana dotąd historia Transformerów na Ziemi. Misja uratowania naszego świata spada na barki niespodziewanych sojuszników: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, angielskiego lorda Sir Edmunda Burtona (Sir Anthony Hopkins) oraz Vivian Wembley, profesor z Oxfordu (Laura Haddock). W życiu każdego człowieka dochodzi do momentu, w którym otrzymuje wezwanie, by dokonać zmian. W Transformers: Ostatni Rycerz ścigani zostaną bohaterami, a bohaterowie staną się złoczyńcami. Tylko jeden świat przetrwa: ich, lub nasz.

Obsada: Mark Wahlberg, Peter Cullen (głos), Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock, Tyrese Gibson.

Za reżyserię filmu odpowiada Machael Bay. Autorami scenariusza są Art Marcum, Matt Holloway i Ken Nolan. Premiera filmu Transformers: Ostatni Rycerz zapowiedziana jest na 23 czerwca 2017 roku.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.