• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

O ósmym epizodzie Gwiezdnych wojen pojawia się coraz więcej informacji oraz plotek dotyczących zarówno planet, jak i roli konkretnych aktorów, którzy mają się pojawić w tym filmie. Portal MakingStarWars.net wspomina o wyglądzie postaci, w którą wciela się Benicio Del Toro:

Ma na imię D.J. lub jest to jedynie kryptonim przewidziany na czas produkcji. Jest ubrany na czarno, ma na sobie trencz mogący nawiązywać do ubioru Anakina Skywalkera z Zemsty Sithów (m.in. wykonany został także z czarnej skóry) oraz pas przypominający ten, jaki posiadał Han Solo, do którego przymocowana jest kabura na blaster. Posiada on również dziwne nakrycie głowy. Wygląda na oślizgłego i niemoralnego, jednak czapka sprawia, że wydaje się reliktem z innej epoki. Sądząc po ubiorze należy do światka przestępczego.

Opisano także statek należący do postaci granej przez Del Toro, który miał mieć "wygląd Sokoła Millennium i wnętrze pięciogwiazdkowego hotelu w Abu Dhabi".

Zobacz również: Star Wars: The Last Jedi - wieści z CinemaConu i tajemniczy materiał!

Ten sam portal podaje też inną ciekawą informację, tym razem dotyczącą nazwy planety pojawiającej się w filmie. Niektóre ze scen do obrazu kręcono w Dubrowniku (Chorwacja), a konkretniej na głównej ulicy historycznego centrum miasta zwanego Stradun oraz u wybrzeży miasta i przy pobliskim porcie. Podejrzewa się, że ta lokacja ma służyć ukazaniu planety określanej jako "Canto Bright" lub "Casino Planet", z uwagi na wybudowanie części zewnętrznej planu nad wejściami do sklepów w tym obszarze miasta. Przywodziłoby to na myśl kasyna istniejące w uniwersum Gwiezdnych wojen. Zarówno tożsamość Benicio Del Toro, jak i rzeczywista nazwa planety, nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Na premierę Star Wars: the Last Jedi musimy czekać do 13 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong'o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony'ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy'ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: ComicBookMovie, Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: StarWars.pl

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.