• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po informacji, którą otrzymaliśmy zaledwie kilka dni temu, na temat odejścia Sylvestra Stallone z serii Niezniszczalnych, a jej powody możecie przeczytać TUTAJ, mamy dla Was kolejne złe wieści. Magazyn Entertainment Weekly donosi, że czwarta część o przygodach elitarnej grupy najemników, która jest w przygotowaniach, traci kolejnego aktora. Jest nim Arnold Schwarzenegger. 

Gwiazda Terminatora tak komentuje swoją decyzję:

Bez Sly'a Niezniszczalni nie istnieją. Nie mógłbym zrobić kolejnej części bez niego.

Aktor zdrada również, że szczegóły dotyczące Niezniszczalnych 4 są mu nieznane.

Nie widziałem scenariusza; Nie wiem, czy w ogóle istnieje jakiś scenariusz. Mimo to, jak zwykle, chcą rozpocząć zdjęcia w sierpniu.

Co więcej, Schwarzenegger, podobnie jak Stallone, nie jest zachwycony ostatnią częścią serii, która miała premierę w 2014 roku. Aktor zapowiedział, że nawet jeśli Sly powróci do projektu, to i tak nie zobaczymy go w kolejnej części, chyba że jego postać zostanie odpowiednio rozwinięta.

Dla mnie pierwsza i druga część były wspaniałe. Jednak w trzeciej moja rola została źle napisana. Źle mi się ją grało. Może inni uważają inaczej, ale według mnie nic nią nie wnosiłem do filmu. Uwielbiam tę franczyzę. Uważam, że jest niezwykle widowiskowa. Myślę, że Sly ma dobre pomysły jak ją dalej poprowadzić i jeśli napisaliby dobry scenariusz, a moja rola zostałaby odpowiednio rozwinięta, to na pewno wróciłbym na plan. Jeśli tak się nie stanie to nie pojawię się w filmie.

niezniszczalni obsada 3 czescifot. materiały prasowe

Zobacz również: Sequel Terminator: Genisys definitywnie idzie na złom!

Czyżbyśmy za chwilę usłyszeli: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? Czy za kilka dni dowiemy się, że kolejne gwiazdy odchodzą z projektu z powodu Stallone'a? Cóż, w ostatniej części doborowa obsada była liczna, więc jeśli zaraz ktoś nie zwoła konferencji prasowej, na której ustalą, kto jest za, a kto nie, to ta opera mydlana może jeszcze trochę potrwać.

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.