• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Stacja BBC opublikowała pierwsze zdjęcie, na którym możecie podziwiać Benedicta Cumberbatcha (Doktor Strange) w jej nadchodzącym wielkimi krokami dramacie zatytułowanym The Child in Time. Ogłoszono również trzech nowych członków obsady omawianego projektu, a przynajmniej tak wynika z artykułu zamieszczonego przez portal Variety. Pierwszą wybranką jest Kelly Macdonald (Zakazane imperium), która zagra ukochaną żonę postaci odgrywanej przez Cumberbatcha - Stephena Lewisa, czyli bohatera zmagającego się ze znalezieniem celu w swoim życiu po zniknięciu jego córki, co miało miejsce dwa lata temu. Dwoma kolejnymi gwiazdami podanymi przez Variety są Stephen Campbell Moore (Angielska robota) i Saskia Reeves (Anna). Oboje zagrają przyjaciół Lewisa.

Kopiuj z 8575 1.7Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Belfer - pierwsze zdjęcia z 2. sezonu!

Dziewięćdziesięciominutowa produkcja telewizyjna stacji BBC oparta została na książce Iana McEwana i zostanie wyreżyserowana przez Juliana Farino. Będzie to pierwszy projekt SunnyMarch TV, czyli firmy Cumberbatcha. Scenariusz do filmu sporządził Stephen Butchard (Upadek królestwa).

Poniżej znajdziecie oficjalny opis wspomnianej powyżej książki, którą w Polsce można zakupić pod tytułem Dziecko w czasie:

Nagrodzona Whitbread Award powieść czołowego brytyjskiego prozaika. Wzruszająca i niezwykła. Poruszające studium bólu i radzenia sobie z cierpieniem. Jedna chwila nieuwagi w supermarkecie i trzyletnia Kate zostaje porwana, niemal na oczach swojego ojca, Stephena Lewisa. Zdarzenie to wywiera druzgocący wpływ na jego życie i małżeństwo. Staje się też pretekstem do podróży w głąb siebie, do świata pragnień i wspomnień.

Źródło: ComingSoon.net / Opis książki zaczerpnięto z oficjalnej strony wydawnictwa Albatros / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.