• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Sylvester Stallone wystąpi w Strażnikach Galaktyki Vol. 2 z małą, acz niezwykle ważna rolą. Podczas konferencji prasowej we Włoszech, ujawniono, że amerykański aktor mógłby wcielić się w Stakara Ogorda zwanego też Starhawkiem. Marvel nie potwierdził ani nie zaprzeczył tego doniesienia. W komiksach Starhawk był potomkiem Quasara i Kismet, znanej także jako Her lub Ayeshę, w którą w filmie wcieli się Elizabeth Debicki. Starhawk pochodzi z alternatywnej rzeczywistości oraz nie raz pełnił rolę Strażnika.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 - będzie scena po napisach?

Opis filmu: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt - Star-Lord, Zoe Saldana - Gamora, Dave Bautista - Drax, Vin Diesel - Groot (głos), Bradley Cooper - Rocket (głos), Michael Rooker - Yondu, Karen Gillan - Nebula, Pom Klementieff - Mantis, Kurt Russell - Ego, Elizabeth Debicki - Ayesha, Sean Gunn - Kraglin, Chris Sullivan - Taserface i Sylvester Stallone.

Plakat Strażników Galaktyki Vol. 2Fot. Materiały prasowe

W Polskich kinach Strażników Galaktyki będziemy mogli zobaczyć już 5 maja.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Cinemascomics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.