• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

W sieci pojawił się właśnie pierwszy pełny zwiastun filmu All Eyez on Me skupiającego się na życiu legendarnego rapera, Tupaca Shakura, w którego wcieli się Demetrius Shipp Jr. Miłego oglądania:

Zobacz również: Gwiazdy - oficjalny plakat biografii Jana Banasia

Produkcja opowie prawdziwą i nieznaną historię niezwykle utalentowanego rapera, aktora, poety i działacza - Tupaca Shakura. Film rozpocznie się od pierwszych dni wspomnianego artysty w Nowym Jorku, a następnie ukaże widzom jego ewolucję w gwiazdę światowego formatu i zakończy na przedwczesnej śmierci niedoścignionego wokalisty w wieku 25 lat. Wbrew wszystkiemu, ogromny talent Shakura, jego mocarne wręcz teksty, jak również rewolucyjna postawa uczyniły z niego kulturalną ikonę, której dziedzictwo wciąż się rozrasta, na długo po tragicznej śmierci rzeczonego rapera.

aeom payoff 1sheetFot. materiały prasowe

Film wyreżyserował Benny Boom (Przesyłka priorytetowa). ObsadaAll Eyez on Meskłada się z następujących gwiazd: Kat Graham, Lauren Cohan, Hill Harper, Jamal Woolard, Danai Gurira i Demetrius Shipp Jr., który wcieli się w legendarnego Tupaca Shakura.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.