Mumia – Londyn obraca się w pył na nowym plakacie

 W sieci pojawił się najświeższy plakat Mumii, na którym widnieje Tom Cruise na tle tytułowego antagonisty oraz obracającego się w pył Londynu. Polska premiera filmu odbędzie się 9 czerwca 2017 roku.

The Mummy

Zobacz również: Mumia – kolejne zwiastuny, ogrom nowych scen!

Opis dystrybutora (kino): Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze Star Trek: W nieznane Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Obsada widowiska: Tom Cruise – Nick Morton, Russell Crowe – Henry Jekyll, Annabelle Wallis – Jenny Halsey, Sofia Boutella – Ahmanet, Jake Johnson – Sierżant Vail, Courtney B. Vance – Pułkownik Gideon Forster, Selva Rasalingam – Król Menehptre, Javier Botet – Set, Marwan Kenzari i Dylan Smith.

Dzieło Mumia wyreżyserował Alex Kurtzman, który ponadto wraz z Chrisem Morganem (seria Szybcy i wściekli) i Seanem Danielem (trylogia Mumia) sfinansował omawiane widowisko. Z kolei scenariuszem zajął Jon Spaihts (Prometeusz), a funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bobby Cohen.

MMY Adv1Sht RGB 0328 2 rgbFot. materiały prasowe

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?