• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Niedawno 20th Century Fox opublikował zbiór zdjęć będący na pierwszy rzut oka kolejnymi plakatami promującymi nadchodzący film z sagi Obcy, po czym zaraz je usunął. Materiały promocyjne przedstawiają prześwietlenia X-ray trzynastoosobowej załogi statku Przymierze, której perypetie z obcymi żyjącymi istotami, będziemy oglądać w tej odsłonie. Są dwie rzeczy, które rzucają się w oczy jako pierwsze. Pewnie myślicie sobie: Chwila moment... Skoro to jest X-ray to dlaczego bohaterowie posiadają oczy? To jest bardzo dobre pytanie i myślę, że nawet twórcy nie znają na nie odpowiedzi. Pewnie chodziło o zwykłe rozróżnienie postaci na podstawie oczu. Drugim elementem, który przykuje waszą uwagę, jest fakt, iż każdy bohater posiada w sobie istotę obcą. W niektórych przypadkach jest to wszystkim dobrze znany Xenomorph, a w innych istoty bardziej rozbudowane, które jeszcze nie pojawiły się na ekranie. Domysły fanów serii mówią, że załoga statku Przymierze, to nic innego jak króliki doświadczalne Davida, który chce utworzyć organizm perfekcyjny. Na razie to najbardziej racjonalne wyjaśnienie i całkiem prawdopodobne, że znajdziemy ten wątek na ekranie. 

xray1mat. prasowe

xray2mat. prasowe

xray3mat. prasowe

 

xray4mat. prasowe

xray5mat. prasowe

xray6mat. prasowe

xray7mat. prasowe

xray8mat. prasowe

xray9mat. prasowe

xray10mat. prasowe

xray11

xray12mat. prasowe

xray13mat. prasowe

Opis dystrybutora filmu (kino): Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza

Obsada widowiska: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Maczeta zabija), Michael Fassbender (Makbet), James Franco (127 godzin) i Noomi Rapace (Czas zemsty). 

A co wy uważacie o tych plakatach? O czy mogą mówić? Piszcie w komentarzach!

Źródła: avpgalaxy.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tymoteusz Górski

Tymoteusz Górski

O mnie:

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.