• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Poznajcie nowy, lepszy i wygodniejszy dla użytkownika Movies Room! 

Od lat robimy co w naszej mocy, by zapewnić Wam najświeższe wiadomości ze świata filmu, seriali i popkultury. Dostarczamy przedpremierowe recenzje, relacje z ważnych premier, eventów i festiwali oraz organizujemy konkursy z cennymi nagrodami. Dziś prezentujemy Wam natomiast nowy wizerunek naszego serwisu, który pozwoli na jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze przeglądanie treści. Co się zmieniło?

✓ Dodaliśmy możliwość oceniania filmów i seriali;

✓ Unikalny i przejrzysty design;

✓ Nowy system komentarzy;

✓ Kalendarz premier i festiwalowa mapa Polski w nowej odsłonie;

✓ Możliwość sprawdzania najnowszych wiadomości z poziomu artykułów;

✓ Więcej możliwości dzielenia się treścią w social mediach;

✓ Logowanie przez Facebooka.

nowy movies roomPolecanie filmów i seriali to jedna z wielu nowych funkcjonalności serwisu

Udostępnienie Wam możliwości oceny poszczególnych produkcji było przez nas planowane od dawna i wiemy, że wielu naszych czytelników na to czekało. Kalendarz premier i mapa festiwali mają z kolei umożliwić Wam łatwiejszy dostęp do wiedzy na temat tego, gdzie, kiedy i co możecie obejrzeć. Do tego będziecie mogli łatwiej utworzyć konto na naszej stronie, dzięki logowaniu za pośrednictwem Facebooka. Istotny jest też nowy design, który uczyni stronę jeszcze bardziej przejrzystą, wygodną, a także w pełni dostosowaną do urządzeń mobilnych. O pełnych możliwościach nowej odsłony serwisu wypowiada się założyciel i redaktor naczelny portalu Tomasz Rewers, który wraz z programistą Tomaszem Szymańskim odpowiada za nowy projekt witryny.

Patrząc na Movies Room po zmianach, w oczy od razu rzuci się unikalny design. Zależy mi na tym żeby nasz czytelnik nie miał żadnych trudności ze znalezieniem poszukiwanych przez siebie treści dlatego nowy wizerunek zaprojektowałem w sposób jak najbardziej czytelny i funkcjonalny. Jesteśmy znani głównie jako portal informacyjny, postawiliśmy więc na zwiększenie ilości informacji na stronie głównej. To samo tyczy się recenzji, które często publikowane są u nas przedpremierowo, prosto z zagranicznych festiwali. Dziś, wchodząc na stronę główną, czytelnik zobaczy ich więcej, co pomoże mu zaoszczędzić czas.

Lepsza ekspozycja kalendarza premier, ciekawostek, festiwalowej mapy Polski i zwiastunów sprawią, że na naszej stronie głównej każdy fan kina i popkultury szybko znajdzie wszystkio, czego potrzebuje.

Diametralnie zmienił się również wizerunek publikacji. Od dziś z poziomu każdego posta możemy zobaczyć najnowsze wiadomości. Do dyspozycji czytelników dodaliśmy więcej możliwości dzielenia się treścią w social mediach, a także logowanie się poprzez Facebooka. Uprościliśmy również system dodawania komentarzy.

Kluczową funkcją nowej odsłony Movies Room jest ocenianie filmów i seriali. Po wejściu w recenzję dowolnego tytułu możemy go polecić lub nie. Wyłaniana z głosów użytkowników średnia, wyświetlona pod oceną recenzenta, pozwoli widzowi na bardziej obiektywne spojrzenie na interesujący go tytuł. Wybór użytkownika zostaje zapisany na jego profilu, przez co obserwujący go znajomi będą wiedzieć, jaka produkcja jest według niego warta uwagi.

tomasz rewers redaktor naczelny movies roomRedaktor naczelny Tomasz Rewers podczas uroczystej premiery nowej odsłony portalu

Pomimo wprowadzenia wielu zmian graficznych i nowych funkcjonalności, nie zapominamy o tym, że solidną podstawą każdego portalu publicystycznego jest rzetelne dziennikarstwo. Dział publicystyki dynamicznie rozwinął się w ciągu ostatnich miesięcy, stając się bogaty w intrygujące artykuły, rankingi i wywiady ze znanymi osobowościami świata filmu. Również dział Popkultury rozpędził się do tego stopnia, że z dodatku do pozostałych treści stał się sekcją niesamowicie owocną w wyświetlenia, pełną recenzji najnowszych gier, książek i komiksów, a także najświeższych informacji.

Chcielibyśmy, żeby nasi czytelnicy dostrzegli, jaki zrobiliśmy progres, a także zauważyli starania, które wkładamy zarówno w tworzenie treści, nowych funkcji, jak i wyglądu strony. Wszystkie nasze działania mają na celu stworzenie najlepszego miejsca w internecie dla fanów kina, seriali i szeroko pojętej popkultury.

Nowy wizerunek serwisu to dla nas duży krok na przód, kolejny planujemy już niebawem…

Na naszym pokładzie jest blisko 50 osób, które dzielą się z Wami swoją pasją do filmów. Wierzymy, że teraz, gdy nasze teksty będą jeszcze ładniej "opakowane", Wy chętnie będziecie się dzielić swoimi opiniami, komentarzami, a także ocenami w recenzjach. Przed nami jeszcze wiele pracy, nie tylko tej redakcyjnej, ale i technicznej, bo plany na dalszy rozwój są dalekosiężne i z pewnością nie spoczniemy teraz na laurach.

Nam pozostaje tylko zaprosić Was do przekonania się, co dla Was przygotowaliśmy. Oprócz powyższych nowości, czeka na Was takze wiele nowych konkursów oraz mnóstwo świeżych tekstów. Czekamy również na Wasze opinie w komentarzach. Zdanie naszych czytelników jest dla nas niezwykle istotne i jeśli macie pomysł, jak jeszcze można ulepszyć nasz serwis, koniecznie się nim z nami podzielcie!

Śledźcie nas w social mediach!

Movies Room na FB: www.facebook.com/MoviesRoomPL

Movies Room na Insta: www.instagram.com/moviesroom.pl

strona movies roomRozwijamy się dynamicznie by stać się głównym źródłem wiedzy o kinie i popkulturze w kraju

Źródło i fotografia wprowadzenia: własne

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.