Dlaczego nowy zwiastun „To” nie przypadł do gustu klaunom?

Niedawno został opublikowany zwiastun ekranizacji powieści Stephena Kinga To. Jest to remake dwuodcinkowego sezonu z 1990 miniserialu o tym samym tytule. Trailer pojawił sie w internecie z rekordowym wynikiem 197 milionów wyświetleń w 24 godziny od wypuszczenia. Jak każdy może wywnioskować po przerażającym zwiastunie, dzieciaki będą nękane przez mrocznego klauna. I tu pojawiają się problemy. Klaun jest przedstawiony jako monstrum, złowieszczą istotę do mordowania i straszenia dzieci. Fakt ten bardzo nie spodobał się klaunom, którzy zabawiając publikę i przedstawiając sztuczki, zarabiają na życie. I to głównie dzięki dzieciom i rodzicom, którzy chodzą na pokazy ze swoimi pociechami. Podobno film stawia osobę klauna w złym świetle i coraz mniej dzieci chce chodzić na występy, ponieważ straszna etykietka przyklejona do zawodu klauna, wywołuje strach. Profesjonalny klaun Nick Kane wypowiedział się:

Właśnie doświadczyliśmy krótkiej, miłej przerwy od filmików ze strasznymi klaunami, które zawładnęły internetem w zeszłym październiku. Kiedy wszystko wracało do normy, nagle wszedł zwiastun To i teraz wszystko zaczyna się od nowa.

tumblr ocsgl0opsr1rp0vkjo1 500

Film będzie składał się z dwóch części, tak samo, jak serial z 1990. Polska premiera planowana jest na 8 września 2017 roku. 

Czekacie na ten film? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: darkhorizons.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?