• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W wywiadzie udzielonemu Yahoo! Movies Arnold Schwarzenegger przyznał, że w związku ze zmianami w kierownictwie Universal Pictures dojdzie do kontynuowania prac nad sequelem Bliźniaków zatytułowanym Triplets. Wedle słów byłego gubernatora zaangażowani w ten projekt są: Ivan Reitman jako reżyser filmu oraz Danny DeVito i Eddie Murphy. Co ciekawe Murphy zapowiedział też pojawienie się sequela Księcia w Nowym Jorku:

Rozmawialiśmy o tym z Danny'm DeVito. Najśmieszniejsze było jednak to, że nikt nam wówczas nie wierzył. Zarówno studio, jak i reżyser Ivan Reitman nie pokładali wiary w ten projekt. Nikt jej nie miał. Nagle, jakieś dwa lata temu, doszło do zmiany w kierownictwie Universal Studios i wtedy wszyscy uwierzyli. Ivan przyjrzał się temu, także mając nadzieję na powodzenie projektu. Razem z Danny'm myśleliśmy nad wprowadzeniem trojaczków, przy czym trzecim bratem miałby być właśnie Eddie Murphy. Wynikało to z tego, że różni się od nas, w takim samym stopniu jak ja okazywałem się inny od Danny'ego. Widząc mnie i Danny'ego razem, można było stwierdzić, że jedynie matka mogła nas rozróżnić. Wywoływało to u wielu osób wybuch śmiechu. Nie potrzeba mówić nic więcej. Podobnie jest w przypadku pomysłu z wprowadzeniem Eddiego. Tytuł filmu brzmiałby Triplets, a ludzie zastanawialiby się z pewnością: skąd wziął się tam ten czarnoskóry facet? Całkiem zabawnie zresztą wyjaśniono pewne kwestie w filmie. [...] Danny, Eddie Murphy i ja uwierzyliśmy w ten film. Wkrótce dołączył do nas także Ivan. Obecnie piszą scenariusz i są nastawieni entuzjastycznie. Będzie skończony zapewne za miesiąc lub dwa. Mamy nadzieję rozpocząć zdjęcia jesienią. To bardzo ekscytujące.

Bliźniacy to film, którego premiera miała miejsce w 1988 roku, a w rolach głównych wystąpili wówczas Arnold Schwarzenegger i Danny DeVito. Fabuła koncentruje się na dwóch mężczyznach - Juliusie (Arnold Schwarzenneger) i Vincencie (Danny DeVito) - różniących się od siebie diametralnie i wychowanych w całkowicie odmiennych rodzinach. Pewnego dnia dowiadują się, że są bliźniakami w wyniku eksperymentu przeprowadzonego wiele lat temu. Gdy dochodzi do spotkania, Vincent okazuje się być w tarapatach, z których ratuje go Julius. Później wspólnie postanawiają odszukać swoją matkę.

Twins plakatFot. Materiały prasowe

Źródło: Bleeding Cool / Ilustracja wprowadzenia: Bleeding Cool

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.