• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Zack Snyder - reżyser Człowieka ze stali i zapowiedzianej Ligi Sprawiedliwości - udostępnił zdjęcie, na którym widać Henry'ego Cavilla w kostiumie Supermana należącego do Christophera Reeve'a. Aktor przygotowywał się pięć-sześć lat temu do pierwszego przesłuchania do roli superbohatera. Zdjęcie dostępne było co prawda już w sieci, jednak było ono kiepskiej jakości i miało złe oświetlenie. Udostępniona przez Snydera wersja, pochodzi najprawdopodobniej z jego własnej kolekcji i nie jest to kopia ani duplikat.

Zobacz również: Matthew Vaughn stanie za sterami Człowieka ze stali 2?!

Wcześniej Snyder tak wypowiadał się na temat przesłuchania Cavilla:

Nie mieliśmy wówczas kostiumu przygotowanego na przesłuchanie dla Henry'ego, więc założył on oryginalny strój Christophera Reeve'a. Gdy już się ubrał i wyszedł z przyczepy, wszyscy stwierdzili: "Kurcze, jesteś Supermanem!"

zack snyder christopher reeve auditionFot. ComicBookMovie

Nie tak dawno wspominano o powstaniu drugiej części Człowieka ze stali, którą miałby wyreżyserować Matthew Vaughn. Według Collidera, Warner podjął już pierwsze kroki, mające nakłonić twórcę do współpracy. Nawet jeśli Vaughn nie zgodzi się wyreżyserować sequela Człowieka ze stali, to wytwórnia nadal będzie chciała go na stołku reżyserskim któregoś z filmów DC Extended Universe. Nie wiadomo jednak, czy film dojdzie do skutku, ani też kiedy ewentualnie powstanie.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.