• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Mumia doczekała się już dwóch oficjalnych plakatów, trailerów oraz spotów telewizyjnych promujących nadchodzący film. Tym razem zaprezentowano fragment sceny pościgu z udziałem Toma Cruise'a i Jake'a Johnsona, którzy udają się na poszukiwanie skarbów. Otrzymujemy także wgląd w więzienie Ahmanet oraz dowiadujemy się, jak drużyna odkopała jej sarkofagu.

Zobacz również: Mumia - zobacz kulisy kręcenia szalonej sceny w samolocie!

Opis dystrybutora (kino): Starożytna królowa myślała, że jest bezpieczna w swoim grobowcu ukrytym pod piaskami bezlitosnej pustyni. Dawno, dawno temu została niesprawiedliwie pozbawiona swojego przeznaczenia. Teraz została obudzona, a wraz z nią jej wściekłość, która rozrastała się przez tysiąclecia i okrucieństwo, które wymyka się ludzkiemu zrozumieniu.

Obsada widowiska: Tom Cruise - Nick Morton, Russell Crowe - Henry Jekyll, Annabelle Wallis - Jenny Halsey, Sofia Boutella - Ahmanet, Jake Johnson - Sierżant Vail, Courtney B. Vance - Pułkownik Gideon Forster, Marwan Kenzari i Dylan Smith.

Dzieło The Mummy wyreżyserował Alex Kurtzman, który ponadto wraz z Chrisem Morganem (seria Szybcy i wściekli) i Seanem Danielem (trylogia Mumia) sfinansował omawiane widowisko. Z kolei scenariuszem zajął Jon Spaihts (Prometeusz), a funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bobby Cohen.

Plakat MumiiFot. Materiały prasowe

Polska premiera filmu odbędzie się 9 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: QuirkyByte

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.