• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nadchodzi filmowa biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych miliarderów w historii, czyli Hugh Hefnera! Reżyserii obrazu podjąć ma się Brett Ratner, który wcześniej pracował nad takimi filmami, jak Czerwony Smok, czy Tower Heist: Zemsta cieciów. Produkcją filmu zajmie się jego studio, RatPac Entertainment oraz należące do Playboya Alta Loma Entertainment. 

Pierwszy numer miesiecznika Playboy został wydany w 1953 roku i na jego okładce pojawiła się piękna Marylin Monroe we własnej osobie. Z roku na rok magazyn stawał się coraz bardziej rentowny i w listopadzie 1972 roku jego sprzedaż wyniosła aż 7.1 milionów sztuk. Niestety, w ostatnich latach zainteresowanie czasopismem znacznie się zmniejszyło. O planach realizacji filmu, 91-letni dzisiaj Hefner mówi następująco:

W ciągu ostatnich kilku lat wiele dyskutowano na temat fabularnego filmu bazującego na moim życiorysie. Zawszcze czułem, że do teo dojdzie, kiedy przyjdzie właściwy czas iz znajdą się właściwi ludzie, którzy podejmą się pracy nad tym filmem. Brett Ratner wydaje się tą właściwą osobą i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie z nim współpracy.

hefnerFot. mat. prasowe

Zobacz również: Zdjęcia do sequela Bliźniaków jeszcze w tym roku?

Póki co nie mamy pojęcia kto powinien wcielić się w główną rolę w filmie. Może Wy macie jakieś pomysły? Piszcie.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.