• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wytwórnia The Weinstein Company opublikowała nowy plakat oraz zwiastun promujący nadchodzący wielkimi krokami film zatytułowany 3 Generations. Jego gwiazdami są: Susan Sarandon (Infiltrator, Klient), Naomi Watts (Niemożliwe, Mulholland Drive) i Elle Fanning (Czarownica, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona). Film 3 Generations został wyreżyserowany przez Gaby Dellal (Pogoda na przyszłość, Opowieści z metra) na podstawie scenariusza sporządzonego przez wspomnianą panią i Nikole Beckwith. Producentami dzieła zostali: Gaby Dellal, Dorothy Berwin, Marc Turtletaub i Peter Saraf.

Zobacz również: Daniel Olbrychski Wiedźminem. Zobaczcie jak prezentuje się w zbroi!

Oficjalny opis filmu: 3 Generations opowiada poruszającą historię trzech pokoleń pewnej rodziny zamieszkujących pod jednym dachem w Nowym Jorku. Bohaterowie zmagają się z dość poważną zmianą, która wpłynie na wszystkich w bardzo różne sposoby. Ray (Elle Fanning) to nastolatek, który boryka się z przypisanym do niego w trakcie urodzin ciałem, a co za tym idzie, zdecydowany jest przejść przez istotny dla niego proces. Jego samotna matka, Maggie (Naomi Watts), musi odnaleźć biologicznego ojca chłopaka (Tate Donovan), w celu zdobycia jego zgody na przeprowadzenie operacji zmiany płci. Dolly (Susan Sarandon), czyli lesbijska babcia Ray’a przechodzi przez ciężki czas. Bohaterka musi się pogodzić, że niedługo będzie mieć wnuczka zamiast ukochanej wnuczki. Rzeczone zatem powyżej postacie konfrontują się ze swoją tożsamością i uczą się wykorzystywać zmiany oraz siłę jako rodzina do znalezienia ostatecznej akceptacji i zrozumienia.

3generations 1Fot. materiały prasowe

W obsadzie filmu 3 Generations występują: Sam Trammell (Czysta krew, Gwiazd naszych wina), Linda Emond (Julie i Julia, Wesele Jenny) i Tate Donovan (The Man in the High Castle, Good Night, and Good Luck).

Źródło: ComingSoonet / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.