• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Miles Teller (Whiplash,  Cudowne tu i teraz) negocjuje swój udział w nadchodzącym wielkimi krokami surwiwalu zatytułowanym Adrift, który jest realizowanym przez wytwórnię STX Entertainment. Takie przynajmniej informacje podaje portal THR. W obsadzie produkcji znajduje się już Shailene Woodley (seria Niezgodna, Gwiazd naszych wina). Z kolei reżyserem projektu został utalentowany Baltasar Kormakur (Everest). Omawiany film powstanie na podstawie prawdziwej historii dotyczącej kobiety, która postanowiła wyruszyć w morską podróż do Tahiti wraz ze swoim narzeczonym. Jednakże po wielkim sztormie, bohaterka budziła się opuszczona na morzu pośród dryfujących swobodnie części jej zniszczonej łodzi. Omawiana historia to swoisty wgląd w relację wspomnianej kobiety z jej narzeczonym, która miesza namiętną przeszłość z niebezpieczną teraźniejszością. Bohaterka podejmie się próby uratowania swojego ukochanego, jak i siebie samej, podczas liczącej 1500 mil podróży do Hawaii. Teller zagra w realizowanym filmie ukochanego Woodley. Scenariusz do produkcji sporządzili Aaron i Jordan Kandell (Vaiana: Skarb oceanu). Zdjęcia do filmu Adrift powinny się rozpocząć już tegorocznego lata.

617647.1Fot. Kadr z filmu: Seria Niezgodna: Wierna

Zobacz również: Dlaczego nowy zwiastun "To" nie przypadł do gustu klaunom?

Warto tutaj dodać, że Woodley i Teller mieli już okazję wielokrotnie ze sobą pracować. Między innymi rzeczona para pojawiła się wspólnie na planie wszystkich trzech filmów z serii Niezgodna, a także obrazu zatytułowanego Cudowne tu i teraz.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Warner Bros. Entertainment Inc. 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.