• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Według portalu The Hollywood Reporter niedawno potwierdzono, że Dwayne Johnson został gwiazdą nowej produkcji live-action wytwórni Disney. Ta z kolei będzie oparta na popularnej atrakcji wchodzącej w skład wielu parków rozrywki rzeczonego giganta, a mowa tutaj o Jungle Cruise. Dwayne Johnson związany jest z omawianym projektem od 2015 roku. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już przyszłą wiosną.

641996 1.1Fot. Warner Bros. Entertainment Inc.

Zobacz również: Adrift - Miles Teller w obsadzie morskiego surwiwalu opartego na prawdziwej historii?

Duet twórców pełniących role zarówno scenarzystów, jak i reżyserów, a mowa o Johnie Requa i Glennie Ficarra (Focus, Kocha, lubi, szanuje), miał pierwotnie sporządzić tekst do omawianego projektu. Mimo to ostateczną jak dotąd wersję napisali J.D. Payne i Patrick McKay (Star Trek: W nieznane). Johnson zajmie się produkcją Jungle Cruise wraz ze swoim partnerem Danym Garcią z Seven Bucks Productions, jak również niedawnym współpracownikiem Beau Flynnem (San Andreas, Baywatch. Słoneczny patrol) z firmy Flynn Picture Co.

Filmowa adaptacja rzeczonej atrakcji, jednej z pierwszych i najbardziej oryginalnych pochodzących z dnia otwarcia Disneylandu, była już w produkcji. Wówczas scenariusz sporządzili Al Gough i Miles Millar (Spider-Man 2, Tajemnice Smallville). Kolejna próba ujrzała światło dzienne w 2011 roku, kiedy to Disney oficjalnie ogłosił, że tworzy adaptację, w którą zaangażowany został Tom Hanks i Tim Allen. Jednakże żadna z powyższych wersji nie doczekała się ostatecznie realizacji.

Jeśli ta wersja stanie się rzeczywistością, to dołączałaby do szeregu filmów, które Disney stworzył na podstawie swoich atrakcji związanych z parkami tematycznymi, a w tym Country Miśki, Nawiedzony Dom, Misja na Marsa, Kraina jutra i najpopularniejszy, czyli Piraci z Karaibów.

Johnson może się pochwalić bogatym rokiem. Niedługo będzie można go podziwiać w filmie Szybcy i wściekli 8, następnie w Baywatch: Słoneczny patrol i Jumanji: Welcome to the Jungle. Poza tym ukończył zdjęcia do Fighting With My Family, a w planach ma pracę na planie Rampage i Skyscraper.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.