• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Od jednego z użytkowników portalu Reddit, który rzekomo ma dostęp do wycieków informacji ze studia Warner Bros., dowiadujemy się, że z okazji 80. rocznicy powstania Batmana studio ma zamiar przedstawić w roku 2019 aż 4 filmy rozgrywające się w Gotham! 

Według źródła plany wytwórni na 2019 rok wyglądają następująco:

  • Premiera Gotham City Sirens ma mieć miejsce w lutym, prawdopodobnie w okolicach walentynek;
  • Premiera filmu Nightwing ma odbyć się na początku maja. Głównym złoczyńcą ma zostać Grant Wilson - syn Slade'a, który nosi ten sam pseudonim - Deathstroke;
  • W sierpniu będziemy mogli zobaczyć film Batgirl.
  • Na sam koniec, dopiero w listopadzie - The Batman. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Deathstroke nie będzie głównym przeciwnikiem Batmana, ale według plotki i tak pojawi się w filmie. Matt Reeves ma stworzyć wielkie widowisko, w którym zobaczymy wiele postaci z ze świata DC, w tym wspierającą głównego bohatera Bat-rodzinę;
  • Ponadto w 2019 roku zrealizowane mają zostać dwie animacje oparte na uniwersum DC Comics.

Z rzekomych wycieków dowiadujemy się również, że w październiku 2018 roku zamiast Aquamana zobaczymy Legion Samobójców 2, który prawdopodobnie nie zostanie jednak wyreżyserowany przez Mela Gibsona. Głównej roli kobiecej nie odegra już Harley Quinn, a Killer Frost. Ponadto kończony jest już scenariusz do Dark Universe, a reżyserem Flasha ma zostać Jonathan Levine. Za scenariusz i reżyserię Człowieka ze stali 2 może zostać odpowiedzialny Matthew Vaugh. 

Na rok 2020 również planowane są aż 4 filmy opowiadające o bohaterach DC. Studio zamierza co rok wypuszczać po 2 produkcje z większym i mniejszym budżetem. Wszystko to oczywiście niepotwierdzone informacje, którym nikt ze studia Warner Bros również nie zaprzeczył. 

Podobny obraz

Źródło: MovieWeb | Ilustracja wprowadzenia: ultrasargent.deviantart.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.