• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Chyba nikt nie wyobraża sobie głośnego filmu Kathryn Bigelow o polowaniu na Bin Ladena bez udziału Jessiki Chastain. Aktorka, którą wciąż możemy obejrzeć w polskich kinach w wojennym dramacie Azyl, wystąpiła we Wrogu numer jeden w głównej roli i zgarnęła za nią Złoty Glob oraz nominację do Oscara. Mało brakowało, by gwiazda w ogóle nie dołączyła do obsady produkcji, gdyż wcześniej podpisała kontrakt na udział w widowisku science-fiction zatytułowanym Niepamięć. Rola u Bigelow znaczyła jednak dla niej tak wiele, że Chastain bardzo zależało na zmianie projektu. Umożliwił jej to niedoszły ekranowy partner, czyli Tom Cruise. W poniższym video aktorka wspomina całą historię i opowiada, jak omal by jej kariera nie potoczyła się zupełnie inaczej.

Byłam zobowiązana kontraktem do kręcenia innego filmu, na który się też cieszyłam. Jednak gdy nadeszła ta propozycja [Wróg numer jeden] wiedziałam, że muszę w tym wystąpić. [...] Zamianę umożliwił mi Tom Cruise. To z nim miałam zagrać w tym innym filmie. Ludzie z mojej agencji się z nim skontaktowali i przyznali, że chcę z nim pracować, ale jest jeszcze ten drugi film, który znaczył dla mnie wszystko. Wtedy Tom umożliwił zerwanie kontraktu. [...] Mam nadzieję, że kiedyś ze sobą zagramy, bo jestem mu bardzo wdzięczna.

Zobacz również: wywiad z obsadą filmu Azyl! 

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.