Advertisement

Gotham City Sirens – Bryce Dallas Howard zainteresowana wcieleniem się w Poison Ivy?!

Były plotki o Megan Fox, były i o Jessice Chastain. Dzisiaj swoje zainteresowanie rolą uwodzicielskiej Posion Ivy być może wyraziła gwiazda Jurrasic World, Bryce Dallas Howard. Zapytana przez jednego z fanów na Twitterze, czy wcieliłaby się w tę postać, w odpowiedzi wstawiła gif przedstawiający Umę Thurman w tej roli z filmu Batman i Robin. Dopisała jeszcze krótko: Ma pazur

 


Rudowłosa Bryce Dallas Howard wydaje się być bardzo interesującym wyborem, jednakże nie ruszyły jeszcze jakiekolwiek procesy castingowe dotyczące filmu Gotham City Sirens. Poza Margot Robbie, reszta obsady jest na razie wielką niewiadomą. Szperając w internecie, można już znaleźć fanart prezentujący Howard w omawianej roli i trzeba przyznać, że dzieło Georga Evangelisty wygląda naprawdę imponująco:

gotham city sirens bryce dallas howard poison ivy

Zobacz również: W 2019 roku zobaczymy aż 4 filmy z Batmanem?!

Głównymi bohaterkami filmu mają być Harley Quinn (Margot Robbie), Catwoman i właśnie Poison Ivy. Jego reżyserem będzie David Ayer (Legion Samobójców), a scenariusz napisze Geneva Robertson-DworetData premiery filmu nie jest znana, chociaż pewne źródła sugerują, że nastąpi ona już w 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?