• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dzieciak rządzi, czyli najnowsza animacja Dreamworks, zgromadziła w drugi weekend wyświetlania 26.3 miliona dolarów. Po 10 dniach produkcja zarobiła blisko 90 milionów dolarów. Co więcej, walka o pozycję weekendowego lidera Box Office była zacięta. Megahit Disneya, Piękna i Bestia, zarobił w czwarty weekend wyświetlania 25 milionów dolarów. Animacja zanotowała większy spadek popularności niż produkcja Disneya, lecz ostatecznie udało jej się wygrać z przewagą 1,3 miliona dolarów.

Zobacz więcej: Dzieciak rządzi - Alec Baldwin prezentuje oficjalny zwiastun!

boss babyFot. Materiały prasowe

Opis: W życiu siedmioletniego Tima pojawia pewnego dnia się młodszy braciszek. Starszy brat szybko zdaje sobie sprawę, że zachowujący się jak prawdziwy biznesmen dzieciak stanowi poważne zagrożenie dla jego niezachwianej do tej pory pozycji w domu. W czasie walki o wpływy o względy rodziców bracia natrafiają na trop tajemniczego spisku mogącego zmienić równowagę sił na całym świecie. Dodatkowo okazuje się, że kluczem do tajemnicy jest właśnie Dzieciak. Rywale muszą chwilowo zapomnieć o dzielących ich różnicach, aby ocalić rodziców oraz przywrócić porządek na świecie!

Polska premiera filmu odbędzie się 21 kwietnia 2017 roku.

Źródło: Boxofficemojo.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Maciej Lewiński

Maciej Lewiński

Stały współpracownik

O mnie:

Entuzjasta kina oraz pasjonat Box Office. W wolnym czasie prowadzi statystki międzynarodowych wyników finansowych filmów. Student Szkoły Głównej Handlowej.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.