• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje ósmej już części Szybkich i Wściekłych i wygląda na to, że większość z nich jest pozytywna. W serwisie Rotten Tomatoes zajduje się obecnie 12 recenzji, z czego 9 wyraża zachwyt nad nową odsłoną wyścigowej franczyzy, co daje nam przelicznik 75% świeżości. Według portalu Variety film jest spektaklem pełnym akcji, udowadniającym, że franczyzie nie skończyło się jeszcze paliwo. MovieWeb z kolei twierdzi, iż jest to szalone arcydzieło wynoszące serię na wyżyny. Wśrod negatywnych opinii znajdują się recenzje Forbesa oraz IndieWire. Recenzent pierwszego uważa, że Szybcy i Wściekli 8 przez większość swojego czasu trwania zaprzepaszcza to, za co franczyza jest tak uwielbiana przez fanów. Recenzja, która jest najbardziej krytyczna względem nowych przygód Vina Diesela i spółki, została napisana przez reprezentanta IndieWire:

F8 to najgorszy film z serii od czasu Za Szybkich Za Wściekłych. Dla swojej franczyzy jest niczym Śmierć nadejdzie jutro dla perypetii Jamesa Bonda - pustą skorupą, cieniem tego, czym seria była kiedyś, lekceważącą swoje dumne dziedzictwo na każdym kroku.

Wątpliwe jest, aby każda z recenzji, niezależnie od tego, czy jest pozytywna, czy negatywna, jakkolwiek wpłynęła na wynik filmu w box offisie. Twórcy Szybkich z odsłony na odsłonę przekraczali coraz dalsze granice absurdu, dostarczając widzom przede wszystkim niczym nieskrępowanej rozrywki, dzięki czemu ich dzieła stały się praktycznie odporne na krytykę. W ostatnich zwiastunach mieliśmy okazję zobaczyć, że również teraz wszelkie bariery zostaną przełamane. Powiedzcie nam zatem: macie już kupiony bilet na seans?

Zobacz również: Szybcy i wściekli w kosmosie?

Opis dystrybutora (kino): Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną. 

Obsada filmu: Vin Diesel - Dominic Toretto, Dwayne Johnson - Luke Hobbs, Jason Statham - Deckard Shaw, Michelle Rodriguez - Lettie "Ortiz" Toretto, Tyrese Gibson - Roman Pearce, Ludacris - Tej Parker, Charlize Theron - Cipher i Nathalie Emmanuel - Ramsey.

fate of the furious ver3 xlgFot. materiały prasowe

Reżyserem obrazu jest twórca Straight Outta Compton, czyli F. Gary Gray. Polską premierę filmu zaplanowano na 21 kwietnia 2017 roku

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.