Advertisement
banner

„Plan Maggie” – Ethan Hawke w zwiastunie nowej komedii

Wytwórnia Sony Pictures Classic opublikowała właśnie pierwszy zwiastun komedii indie „Plan Maggie”, w reżyserii i według scenariusza Rebekki Miller („Dowód”, „Prywatne życie Pippy Lee”). To historia kobiety, która planuje zostać samotną matką – do czasu, gdy zakochuje się w żonatym mężczyźnie. W rolach głównych Greta Gerwig („Frances Ha”, „Sex Story”) i Ethan Hawke („Dzień próby’, „Regression”). 

Maggie (Gerwig), doradczyni akademicka, bardzo chce mieć dziecko, ale żaden z jej związków nie trwa wystarczająco długo, aby na horyzoncie pojawiła się możliwość założenia rodziny. Kobieta postanawia więc spełnić swoje marzenie w inny sposób – w tym celu udaje się do banku spermy. Dawcą nasienia ma być Guy (Travis Fimmel), sprzedawca ogórków z Brooklynu. Sprawy komplikują się, gdy Maggie wdaje się w romans z Johnem (Hawke), nowym adiunktem poznanym w pracy. Nieszczęśliwy w małżeństwie mężczyzna dostrzega w tej sytuacji szansę na odejście od ekscentrycznej i despotycznej Georgetty (Julianne Moore) – jego żony i matki jego dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=XbJ49IUyCcA

Na ekranie pojawią się także: Bill Hader („Do zaliczenia”, „Wykolejona”), Maya Rudolph („Najlepsze najgorsze wakacje”, „Druhny”) i Wallace Shawn („Czas na miłość”, „Słodkie zmartwienia”).

Światowa premiera filmu dwudziestego maja. 

Źródło: FirstShowing.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. promocyjne

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?