• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Minęło trochę czasu od kiedy wytwórnia Universal Pictures ogłosiła, że chciałaby stworzyć nowe Universal Monsters Universe, na podstawie produkcji z lat 1923-1960. W czerwcu premierę ma nowa Mumia, ale podobno trwają prace nad takimi tytułami jak The Wolfman, The Invisible Man, Bride of Frankenstein, Van Helsing czy Creature from the Black Lagoon. W wywiadzie z jednym z twórców projektu, Chrisem Morganem, dowiedzieliśmy się paru ciekawych informacji na temat tego dzielonego uniwersum.

 mumiafot: materiały prasowe

Producent uważa, że te filmy są tak ciekawe dlatego, że są metaforą ludzkich cech i strachów, mają ciekawych bohaterów. Wszystkie tytuły z uniwersum będą samodzielnymi historiami, ale będzie można odczuć, że dzieją się w jednym świecie. Mimo ich korzeni w gatunku horror, na razie rating to PG-13. Są pomysły, by stworzyć opowieści z ratingiem R, ale najważniejsze jest stworzenie dobrych historii. Istnieją scenariusze do wielu filmów z Universal Monsters Universe, ale wytwórnia chce najpierw sprawdzić jak zostanie przyjęta Mumia po premierze 9 czerwca i wtedy podejmą dalsze decyzje i ogłoszą dalsze daty premiery.

Źródło: Collider.com / ilustracja wprowadzenia: AMC Movie News

 

Wiesz, co z tym zrobić


Radosław Szalek

Radosław Szalek

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.