• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Słyszeliście o The Osiris Child? Nie? To nic dziwnego, bo to niskobudżetowy australijski film science-fiction, który nawet nie ma amerykańskiego dystrybutora. Dostał jednak bardzo pozytywne opinie po emisji na Fantastic Fest. Jego fenomen polega na czerpaniu całymi garściami z innych tytułów z gatunku - akcja dzieje się na planecie w stylu Mad Maxa, technologia przypomina tę ze Star Wars czy Dystryktu 9, pojawiają się elementy z Battlestar Galactiki. Filmem zachwycił się recenzent portalu Collider, ze względu są feeling w stylu sf z lat '80 i '90. Oto jego zwiastun. 

 

Film reżyseruje Shane Abess i występuje w nim ledwie kilku rozpoznawalnych aktorów – Kellen Lutz, Temuera Morrison, Rachel Griffiths. Premiera w Australii odbędzie się w drugiej połowie kwietnia.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Radosław Szalek

Radosław Szalek

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.