• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jak przed premierami Przebudzenia Mocy oraz Łotra 1, Disney rozpoczyna nową edycję akcji charytatywnej Star Wars: Force for Change. W jej ramach, Daisy Ridley i Mark Hamill zapraszają fanów do udziału w konkursie, który może im zapewnić jedną z trzech, niezwykle atrakcyjnych nagród:

  • Wycieczka i nocleg na legendarnym Skywalker Ranch
  • Udział w solowym filmie o Hanie Solo
  • Wejście na uroczystą premierę Star Wars: The Last Jedi wraz z członkami obsady

Wszystko jest zorganizowane we współpracy z Omaze, które nieraz już zasłynęło z podobnych aktywności dobroczynnych. Poniżej możecie poznać wszelkie szczegóły i zobaczyć, jak Hamill, w bardzo humorystyczny sposób, zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji:

Zobacz również: Star Wars: The Last Jedi - wyciek opisu ważnej bitwy i plotki o prawdziwym imieniu Hana Solo?

Na premierę Star Wars: the Last Jedi musimy czekać do 15 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong'o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony'ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy'ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Teaser Star Wars: The Last JediFot. Materiały prasowe

Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: Mark Hamill & Daisy Ridley’s Epic Star Wars: Force For Change Announcement

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kamil Serafin

Kamil Serafin

Dziennikarz

O mnie:

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza. [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.