• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Do Teen Titans: Judas Contract dołączono materiał dodatkowy o filmie Batman i Harley Quinn, zawierający kulisy pracy twórców i wypowiedzi o filmie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kto jest odpowiedzialny za produkcję. Potwierdzono, że Sam Liu (Batman: Zabójczy ŻartLiga Sprawiedliwych kontra Młodzi Tytani) ją wyreżyseruje. Współtwórcą scenariusza jest Bruce Timm (znany m.in. z Batman: The Animated Series czy Ligi Sprawiedliwości: Bogów i Potworów) wraz z Jimem Kriegem. Timm z Samem Registerem są również producentami wykonawczymi tej animacji. 

batman.nightwing.and.harley.quinn.in.new.dc.animated.movie

Niewiele wiadomo o fabule tytułu poza tym, że będzie zawierał zwrócenie się przez Batmana o pomoc do Harley. W obsadzie znajdują się: Kevin Conroy jako Batman, Melissa Rauch (znana jako Bernadette z Big Bang Theory), Paget Brewster jako Poison Ivy, John DiMaggio jako Potwór z bagien, a prócz nich Eric Bauza, Rob Paulsen, Robin Atkin Downes, Mindy Sterling i Trevor Devall. Batman and Harley Quinn zostanie wydany w nadchodzące wakacje w wersji cyfrowej oraz na Blu-Ray i DVD. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy nastąpi polska premiera.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: Screen Rant

 

Wiesz, co z tym zrobić


Radosław Szalek

Radosław Szalek

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.