• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Adam Sandler jest to aktor, którego z dużym prawdopodobieństwem wszyscy znają, ale nie wszyscy kochają. Sławę zyskał w latach 90. dzięki komediom: Billiy Madison, Farciarz Gilmore oraz Kariera Frajera. Trudno jednak dzisiaj powiedzieć, żeby filmy z jego udziałem były wysokich lotów. Ostatnie produkcje, w których wystąpił, Ridiculous 6 oraz The Do-Over zostały poważnie zjechane przez krytyke zdobywając w serwisie Rotten Tomatoes kolejno 0 oraz 5% świeżości. Wygląda na to, że nie tylko widzowie oraz krytycy nie zachwycają się jego ostatnimi dziełami. Mowa tutaj o jego pociechach. W rozmowie z Ellen DeGeneres powiedział:

Początkowo błagają żeby je zobaczyć, więc je im ostatecznie pokazuje. Po 20 minutach za każdym razem zaczynają się wiercić po czym słyszę: Możemy obejrzeć co innego? Na co odpowiadam: Nie.

Zobacz również: Adam Sandler przedłuża współpracę z Netflixem

Niedawno stacja Netflix ogłosiła przedłużenie umowy z Sandlerem na kolejne 4 filmy. Jeden z nich już niedługo ujrzy światło dzienne. Sandy Wexler zadebiutuje na platformie 14 kwietnia.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.