Powstanie film o Mega Manie z kategorią R?

Producent filmowy Adi Shankar, który na swoim koncie ma między innymi film Dredd z 2012 roku, niedawno zabrał się za Netflixowy serial, na podstawie gier video z serii Castlevania. Jednak to nie koniec producenta ze światem adaptacji gier. Mimo wielu projektów, które obecnie producent realizuje, pojawił się kolejna produkcja na horyzoncie, którą miałby być film na podstawie gry Mega Man. Wszyscy wiemy, że filmowe adaptacje gier często kończą się porażką, ponieważ przenoszą świat interaktywności, wyboru i zaangażowania, na dwuwymiarowe płótno, które można tylko oglądać. Jednak co może wyróżniać tę adaptację spośród innych? 

dredd

Adi Shankar zapytany o przyszłe projekty odpowiedział:

Chciałbym stworzyć adaptację Mega mana z mocną kategorią R. Oczywiście nie zamierzam zniszczyć imienia marki dla czystego zysku. Ja po prostu próbuję przywrócić do życia rzeczy, które pamiętam z dzieciństwa, pokazując je na różne ciekawe sposoby. 

Po produkcjach Shankara można łatwo wywnioskować, że producent już nie raz miał do czynienia z projektami kategorii R np. z krótkometrażowym filmem Power/Rangers, czyli krwawą i wulgarną wersją programu dla dzieci, czy nadchodzącą animowaną Castlevanią, która również będzie zawierać motywy tylko dla dorosłych. Więc skoro z brutalną adaptacją programu dla dzieci wyszło, to dlaczego miałoby nie wyjść z grą o niebieskim robocie?

https://www.youtube.com/watch?v=vw5vcUPyL90&t=168s

A co wy uważacie o tym projekcie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródła: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Młody montażysta i grafik, cenię sobie kreatywność i to właśnie staram się pokazywać w moich produkcjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?