• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Co to się podziało?! The Hollywood Reporter donosi, że Josh Brolin podpisał umowę zagrania Cable'a w Deadpoolu 2! Co więcej, kontrakt opiewa na aż 4 filmy i wśród nich znajduje się także tytuł X-Force. Przez ostatnie miesiące byliśmy zalewani różnymi pogłoskami, kto wcieli się w tę postać. Wśrod kandydatów były nazwiska takie jak Brad Pitt, Michael Shannon oraz Russel Crowe. Co ciekawe, Brolin wciela się w Thanosa w marvelowskim uniwersum i ma się pojawić na dłużej już w nadchodzącym Avengers: Infinity War. Ryan Reynolds zapowiadał, że ten casting wyrzuci nas z pantofli. Wygląda na to, że twórcom się udało. Poniżej możecie zobaczyć, jak okiem jednego z naszych dziennikarzy wyglądałby aktor w nowym wcieleniu:

brolinFot. K. Warzała

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiadać będzie David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie będzie duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy wspomnianego Cable’a i Domino, w którą wcielić ma się Zazie Beetz. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji. 

Premiera filmu Deadpool 2 jest planowana na 12 stycznia 2018 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.