Logan: Wolverine – Zobacz animowane zakończenie rodem z Nędzników

Logan: Wolverine podbił serca wielu widzów na całym świecie, nie tylko tych, którzy od lat uważnie śledzili uniwersum X-Men. Jeśli więc jeszcze nie widzieliście tej produkcji, to pomińcie resztę tekstu ze względu na spoilery i sprawdźcie, czy jakimś cudem, któreś z kin w Waszym mieście gra jeszcze ten film. W internecie bowiem krąży już alternatywne zakończenie filmu reżyserowanego przez Jamesa Mangolda, stworzone w ramach popularnej serii How It Should Have Ended.

 Cały film, w tym także końcowe sceny, zdobyły popularność dzięki brutalności i odrobiną sentymentalizmu, dedykowanej głównie fanom komiksów i filmów z tego uniwersum. Śmierć głównego bohatera i rozpacz jego córki były jednak sporą odmianą w stosunku do intensywności tej ponad dwugodzinnej produkcji. Twórcy wspomnianego wyżej kanału postanowili jednak stworzyć własną wersję zakończenia, które z pewnością wyda się znajome tym, którzy oglądali Nędzników. Filmik ten możecie zobaczyć poniżej:

https://youtu.be/yIl_FiV8V6E

Zobacz również: Logan: Wolverine – Zobacz fanowską… scenę po napisach!

Na tę chwilę Logan zarobił blisko 600 milionów dolarów, z czego 218 milionów na rynku amerykańskim. To szósty wynik w historii dla filmów o kategorii wiekowej R, co pokazuje, że twórcy dobrze zrobili, podejmując taką, a nie inną decyzję. 

Opis: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Źródło: Heroichollywood.com/Ilustracja wprowadzenia: nerdist.com

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?