• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Dowiedzieliśmy się w końcu, kto wcieli się w postać Cable'a w filmie Deadpool 2, a tymczasem całą sprawę związaną z obsadzeniem w tej roli Josha Brolina postanowili skomentować Ryan Reynolds (Wade Wilson alias Deadpool) oraz Stefan Kapicic (użycza swój głos Piotrowi Nikołajewiczowi Rasputinowi zwanemu też Colossus). Po zakończeniu castingu do roli Cable'a, Kapicic udzielił krótkiego wywiadu Comicbook.com na temat wyboru aktora:

Jestem podekscytowany tym castingiem, który zakończył się wyborem znakomitego odtwórcy roli Cable'a. Jestem wielkim fanem filmów z Joshem Brolinem. To świetny aktor i jestem zadowolony mogąc z nim pracować. Zaangażowanie go jako kogoś, kto stanie się częścią marki, będzie z pewnością interesującym kierunkiem, w jakim podążać będą filmy z serii X-Force. Cable to jeden z moich ulubionych bohaterów i to jest to, na co liczyłem. Uważam, że Fox dokonało doskonałego wyboru, jeśli chodzi o Josha Brolina. To ostrość, której potrzebujemy w sequelu Deadpoola. Wszystko inne poza tym brakującym elementem było doskonałe. Jestem bardzo dumny mogąc być częścią tej obsady.

Reynolds skomentował natomiast obsadzenie Josha Brolina, za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze, w sposób dość żartobiliwy. Zażartował nawet, że niektórzy fani mogą mieć problem z aktorem, który jednocześnie gra Thanosa i Cable'a. Nie mniej jednak obie z wymienionych postaci nie są częścią tego samego uniwersum. Na udostępnionym zdjęciu, Reynolds zapowiada obecność w filmie Cable'a oraz Domino (Zazie Beetz) umieszczając ich podobizny w formie klocków domino w lewym rogu.

Zobacz również: Deadpool 2 - Cable wreszcie obsadzony!

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiadać będzie David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie będzie duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie prócz tytułowego bohatera zobaczymy wspomnianego Cable’a i Domino, w którą wcielić ma się Zazie Beetz. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji. 

Premiera filmu Deadpool 2 jest planowana na 12 stycznia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.