• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Nie tak dawno infornowaliśmy, że do obsady filmu Blade Runner 2049 dołączył Edward James Olmos, który w pierwszej części wcielił się w postać Gaffa. Tym razem zapowiedziano także pojawienie się Barkhada Abdiego (Captain Philips), który w wywiadzie udzielonym The Hollywood Reporter wspomniał co nieco o swojej postaci, opowiedział o samym filmie oraz nakręconych scenach, w których pojawił się wraz z Ryanem Goslingiem:

Jest naukowcem i w dodatku całkowicie zdeformowanym. [...] Jeśli chodzi o sam film to nie jest kwestia presji, a raczej uśmiechu losu. Dla mnie, to jest danie z siebie wszystkiego, jakby był to mój ostatni obraz w którym zagram. Czuję pewnego rodzaju zobowiązanie, aby być lepszym niż w Kapitanie Phillipsie - to właśnie mój cel. Dlatego za każdym razem, gdy mam możliwość, staram się zrobić co tylko w mojej mocy. W końcu chodzi tu o moją karierę.

Zobacz również: Blade Runner 2049 - wielki powrót Gaffa!

Harrison Ford i Ryan Gosling w Blade Runner 2049Fot. Materiały prasowe

Akcja sequela rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera - Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka - Czy androidy śnią o elektrycznych owcach.

Obecnie w obsadzie, oprócz Harrisona Forda, znajdują się również: Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Ana de Armas, Hiam Abbass, David Dastmalchian, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Dave Bautista i Barkhad Abdi. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (Sicario, Labirynt). 

Premiera kontynuacji kultowego Sci-Fi zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: The Hollywood Reporter

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.