• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Za równe trzy tygodnie do polskich kin trafią Strażnicy Galaktyki Vol. 2. W ramach promocji filmu w sieci pojawiają się rożnorodne materiały. Tym razem otrzymaliśmy wideo utrzymane w dość humorystycznej stylistyce.

W programie Jimmy Kimmel Live! zaprezentowany został materiał, w którym to Guillermo Rodriguez, współprowadzący talk-show, został wysłany na plan zdjęciowy Strażników Galaktyki Vol. 2. Jego zadaniem było odegranie małego cameo w filmie. Aby odpowiednio przygotować się do swojej roli, spotkał się on z gwiazdami produkcji takimi jak, Chris Pratt czy Kurt Russell, wypytując ich o wskazówki, dotyczące aktorstwa. Po wszystkim udał się on (w stroju policjanta) na plan zdjęciowy, aby odegrać swoją rolę.

Tutaj rodzi się pytanie zamieszczone w tytule — Czy bohaterowie filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2 pojawią się na Ziemi? Wszystko wskazuje na to, że tak. Pod koniec materiału, zaprezentowana została scena, w której Guillermo brał udział. Odbywała się ona w małym miasteczku, w którym pojawiła się pozaziemska istota lub substancja. W pewnym momencie eksplodowała i zaczęła "zalewać" wszystko, co napotkała na swojej drodze. Prawdopodobnie jest to wątek łączący produkcję z filmem Avengers: Infinity War. Zresztą sprawdźcie sami i dajcie nam znać, co o tym myślicie:

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 - nowe sceny w najnowszym spocie!

Opis filmu: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot - głos), Bradley Cooper (Rocket - głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia - materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.